Smiley (piercing) - moje zkušenosti

2. června 2014 v 20:19 | Anička |  OSTATNÍ
Smiley už asi rok nemám, každopádně jsem tenhle článek vyhrabala kdesi v počítači, a tak jsem myslela, že bych Vám mohla sdělit svoje zkušenosti s tímhle dopňkem.

Tenhle piercing jsem poprvé viděla na internetu. Myslím, že jsem se koukala na nějáké stránky, protože jsme chtěla najít podkovičky do spodního rtu, po kterých jsem toužila. Nakonec jsem si to rozmyslela, když sem viděla u pár lidí, jak to vypadá, když se to vyndá po půl roce, a jak to blbě zarůstá. Na těch stránkách jsem narazila na fotku slečny, která smiley měla a moc se mi zalíbil. Na holkách, podle mě, vypadá smiley božsky (samozdřejmě i na mě).


Nenechávala jsem si ho píchat v žádném salónu, ale píchala jsem si ho sama. Byl to trošku rysk, abych si to nějak nezanesla, ale jelikož se tenhle piercing píchá do uzdičky pod rtem, tak mi přišlo zbytečný kvůli tomu lítat někam do salonu a platit za to.
V létě, o velkých prázdninách, jsem si koupila kanylu (jehlu, barva - oranžová) a hned druhý den mi přišla malá podkovička z internetu. Nebránilo mi nic v píchání. Na jednu stranu tý uzdičky jsem si musela dát něco tvrdýho, když sem to píchala, aby se ta blanka nenatáhla a nebolelo to. Myslím, že jsem si tam dávala ručník. Propíchla a bylo to. Nebolelo to ani trochu. Dala sem si tam podkovičku a to byla celá věda. Žádná krev, jen mě pár dní bolela celá pusa.

Jediná nevýhoda tohodle piercu je, že se s tou podkovou nedá jíst všechno. Když jsem kousla do jablka, tak se mi ta uzdička natrhla. Hrozná bolest. Člověk si musí dávat pozor.
Když mě s tim piercem v puse viděli rodiče nebyly moc nadšený. Neříkala jsem jim, že mám vůbec něco takovýho v plánu. Bála jsem se jejich reakce. Věděla jsem ale, že když už příjdu s hotovým, nebude to taková trága. Mamka mi nakonec řekla, že sem pitomá a taťka se smál, takže v pohodě :D

Zvykala jsem si na něj jen chvilku. Přišlo mi to jako bych měla rovnátka. Ve škole mi učitelky teda nejdřív říkali, že tam mám kus jídla, ptali se mě, co tam mám za perličky, apod. Pořád jsem to musela kousat, lízat.. prostě si na to furt hrabat, až jsem teda jednoho dne z tý podkovy jednu tu kuličku spolkla, a od tý doby ten pierc nemám. Už by se mi to na mě asi nelíbilo, jako to bylo :) Ale jinak mi to na jiných lidech příjde pořád úžasný.

V celém článku další moje fotky smiley.


Tohle byla dvakrát tak větší podkova, než ta první - je totiž do rtu, ale mě se v tý puse líbila
hlavně proto, že byla velká a byla hezky vidět.


Tohle byl modrý banánek, který se si kupovala tady ve městě. Měla jsem ho v puse asi jeden
den, jinak se mi válel doma. Nelíbí se mi.Tohle je ta samá podkova, jak na to prvním obrázku.
Ta pusa se zase xichtí - nevadí.
 


Komentáře

1 Kamílie :3 Kamílie :3 | 3. června 2014 v 12:50 | Reagovat

ty krááso :O ani si se jako nepochlubila :'( :*

2 S-hejvi S-hejvi | Web | 3. června 2014 v 16:21 | Reagovat

Wow, za tohle tě obdivuju, já bych měla prostě strach:D

3 Wnaty Wnaty | Web | 4. června 2014 v 14:47 | Reagovat

Nedokázala bych si to sama propíchnout :D... blee...
Každopádně to vypadá parádně, ale víc se mi líbí piercing jen na kraj rtu :).
A máš hezký design :)!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama