Mrtví a neklidní

10. června 2014 v 13:17 | Anička |  RECENZE
Žánr: Komedie / Horor / Romantický
USA, 2013, 97 min


OBSAH (http://www.csfd.cz):
Neobyčejný milostný příběh krásné dívky a nečekaně citlivého nemrtvého rozpoutá řetězec událostí, které mohou změnit celý svět.

RECENZE:
Čekal mě už dlohou dobu, ve složce "FILMY", co mám v notebooku, krásný filmy, který se stal mým oblíbeným už po první třetině, co jsem zatím viděla. Originální, vtipná (jak se Julie učila chodit jako zombík :D) a celkově svižná komedie se sympatickým hereckým obsazením, kterou jsem dlouho vyhledávala. Film se nedá nazývat žánrově hororem. Je to spíše milostná komedie, ve které je pár drsnějších scén. Některé scény a songy mi zůstaly do teď v hlavě (a to jsem tento film viděla před měsícem), třeba jako ta scénka, kdy jedou v autě. Nevíte, jak se jmenuje ta písnička? Hledala jsem jí, ale nenašla.


Konečně někdo natočil něco, kde by se role zombíků, jako těch špatných, obrátila na dobrou stranu. Když vás na ulici zastaví nevábně vypadající a zapáchající individum s nápadně bledou pletí, nahrblou a mátoživou chůzí, jde s největší pravděpodobností o bezdomovce, který po Vás chce cigaretu. V tomto případě jde ale o zombíka. Hrdinka Julie a její zombík zvaný R si ji nedal k snědku, jak by většina předpokládala, ale zachránil jí život poté, co spořádal mozek jejího přítele (nejdrsnější scéna z celého filmu - pravda, zvedal se mi trošku žaludek) a bezhlavě se do ní zamiloval. Ani snad nedoufal, že jeho napůl mrtvolné city by mohly být opětovány, ale nemožné se stalo pravdou. R je jiný než jeho spolubydlící na letišti. Je hodný, uvažuje, má skutečné city, pak dokonce i sní.

Tenhle film bych určitě doporučila všem, co mají rádi v hlavní roli lásku, ikdyž to na první pohled vypadá úplně jinak. 


Komentáře

1 Černý Drápek Černý Drápek | Web | 11. června 2014 v 11:59 | Reagovat

Nedávno jsem tenhle filmík taky shlédla. A je boží! Hned jsem si to zamilovala. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama