- 3.6. 2014

3. června 2014 v 19:21 | Anička |  DENÍÍÍČEK
Instaluju si teďka zkušební verzi Pinnacle Studia - program na videa, protože v Movie Makeru se toho nedá dělat tolik, kolik bych chtěla. Určitě se Vám pak pochlubim videem přítelovi, který pro něj chystám k výročí, ale pšššt :)

Dneska je takový nudný, ale utíkající, den. Už od 7 jsem byla ve škole, takže jsem jen čekala, kdy mi spadne hlava na lavici a usnu, nicméně konec školy pro mě byl až od 2, takže jsem si musela ještě na postýlku počkat.
První hodina angličtina - předpřítomný čas za jedna (jo, musím Vám to zvýraznit :D), což jsem se trochu divila, ale jsem za to teda ráda ^^, pak ekonomika, ke který se asi nemá cenu vyjadřovat. Třetí hodinu následovala čeština, která - pro jednou - utekla. Čtvrtá a pátá hodina taky utekly, měla jsem biologii a zeměpis. Poslední dvě hodiny byla matika a informatika, takže to taky nakonec uteklo rychle. Po počítačích jsem si šla dopsat prověrku z ekonomiky, která mi chyběla víc než měsíc a hořelo to (snad za to nebude horší známka než trojka - sííím).
Po cestě domů jsem musela do knihovny, vytisknout si pár úkolů na obchodní korespondenci - taky to už hořelo..

.. a teprve pak jsem si KONEČNĚ mohla vyšlápnout domů :)

Doma jsem se pořádně nadlábla (ikdyž už měsíc říkám, že budu hubnout) a ani ne za hodinu se šla učit. Píšeme zítra docela rozhodující test z literatury a nerada bych to ******* :) Snad se zadaří, moje hlava si většinu zapamatuje a nedopadne to tak, jak to dopadá skoro vždycky - katastrofou.

3 hours later


Už se to rýsujeee :) Snad se mi to povede tak, jak plánuju :) Ten program mi příjde naprosto super (zatím).

Chvilka volna utekla, měla bych jít zas na tu literaturu a ještě biologii, kterou si taky musím zítra dopsat. No, je toho najednou dost, jak je červen a konec školního roku. Už aby bylo 18týho, uzavření známek a konečně volno :)

Mějte krásný úterý, ať u Vás neprší jako u nás a dobře Vám leze učení do hlavy, pa :)


 


Komentáře

1 angie-libi angie-libi | Web | 5. června 2014 v 14:16 | Reagovat

Taky moc ráda upravuju videa!:) a strašně se mi líbí ten program sonny nebo to co je, teď si nemůžu vzpomenout,ale je to trošku větší problém nainstalovat:)
jinak gratuluju k výročí!:)

2 Denisa Denisa | Web | 5. června 2014 v 22:13 | Reagovat

ten program vypadá skvěle..movie maker nesnáším, už mě tolikrát zradil, jednou jsem dělala přítelovi video zhruba 3 hodiny..vážně jsem se s ním pitlala jako kráva, byla jsem s ním tak moc spokojená a ten zmrd se na konci sekl a prostě se neodsekl, čekala jsem fakt dlouho...a ne...prostě se to celé zrušilo..myslela jsem, že mě jebne-....

na to tvoje video se těším:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama