- 27. 5. 2014

27. května 2014 v 13:37 | Anička |  DENÍÍÍČEK
Dlouho jsem se neozvala... vím, a taky bych to ráda napravila :) Ne, že by nebylo celou dobu o čem psát, ale odehrálo se toho naopak tolik, že by to ani 5 stránek A4 nepobralo. Staly se věci, o kterých tu psát nemůžu. Jsou to věci čistě rodinné a hodně mě bolí, a proto si zachvilku vyliju srdíčko deníku, který čeká jen na to, až ho otevřu a zase do něj napíšu :)

Prověrky ve škole se na mě řítí ze všech stran. Jak víte (psala jsem to tu někde), tak mám ve škole docela zameškáno, a tím pádem mi jen přibývají nedopsané prověrky. Když jsem si to včera všechno sepsala, docela jsem koukala. Chybí mi jich asi 10 a do toho se jich ještě plno píše, protože je konec školního roku. Budu to mít jen tak tak, abych to všechno stihla dopsat. Už aby byl konec. Tím musím říct, že závidím maturantům to, že mají teď už volno a pohov. Ale na druhou stranu - za to učení a stres, co je čekal před maturitou, bych to asi nevyměnila :)

Honzík mi dneska ráno v 6:30 odjel domů. Byl u nás od pátka a celý ty 4 dny jsme si po měsíci, co jsme se neviděli, zase užili, ikdyž jsem musela být v pondělí do 3 ve škole. Vůbec se mi od něho dneska nechtělo, bude mi strašně moc chybět.
V pátek jsme jen proleželi, protože pršelo a večer byla i pěkná bouřka. Přítel nesnáší blesky a hřmění, takže ikdybych chtěla, tak bych ho z postele nevytáhla. V sobotu jsme vzali moje 3 sestřičky odpoledne na hřiště. Jakmile vidí holky houpačky a klouzačky, tak je odtud dlouho nikdo nedostane. Ta nejmenší sestřička, Liduška (1,5), si seděla jen v kočáře a hrála si. I přes to, že na všechny ty "kravinky" můžou děti do 10ti let, jsme se s přítelem taky nablbli :) V neděli jsme byli zase venku a já se trochu i učila, jelikož už bylo na čase. No a v pondělí jsme po cestě domů ze školy parádně zmokli. Byli jsme asi v půlce cesty, když začlo děsně foukat, zatáhlo se a najednou - slejvák. Když jsme byli asi 500 metrů od domu, tak začly i kroupy - au! Pořádně to mě to štíplo, když mi to udeřilo do nosu nebo stehen. Domů jsme přišli na kost promočený. Všechno jsme si hned sundali a zachumlali pod deku, aby jsme se zahřáli. Byli jsme rádi, že ležíme a rovnou si i můžeme nachvilku schrupnout, protože jsme se tu noc ani moc nevyspali. Ta nejmenší sestřička nějak pořád nechtěla spinkat, takže furt odporovala a asi do 3 nenechala nikoho v domě usnout.
Uvidím se s Honzíkem asi až budu mít konec ve škole, takže 27. června - zase měsíc čekání, mmm =( Teď mě místo něj v posteli zahřívá alespoň méďa od něj. Koukala jsem na Pretty Little Liars, ale pak už mě to nějak nebavilo, tak jsem čapla ekonomiku a učim se, zítra mě čeká dopisování jedný prověrky.

Nevím, jak to budu stíhat dál, ale snad se tu zase odemě brzo článek objevý. Do té doby Vám přeju, i přes to hnusné počasí, pěkné dny a plno nervů s učením, protože určitě toho taky máte nad hlavu.

Těším se, až se podívám po delší době ma Vaše blogy, zatím bye :)

 


Anketa

Líbí se Ti můj blog?

Ano
Trošku
Ne

Komentáře

1 Dark Sayu Dark Sayu | Web | 27. května 2014 v 18:54 | Reagovat

to bych nevydržela být bez přítele měsíc:/ jinak testy ve škole mě teď taky pěkně štvou, hlavně klauzurní zkoušky, kde máme dělat nějaké pexeso pro děti ve věkové skupině 6-10let, vůbec mě nenapadá, co by takové děti mohlo bavit :D

2 Maruššš. Maruššš. | Web | 27. května 2014 v 19:19 | Reagovat

Taky teď ve škole máme kupu písemek :-( :-)

3 Ronnie Sparks Ronnie Sparks | E-mail | Web | 28. května 2014 v 10:57 | Reagovat

Držím palce ať prověrky zvládneš :-) já bez přítele nevydržím týden natož měsíc :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama