- 18. 4. 2014

18. dubna 2014 v 11:29 | Anička |  DENÍÍÍČEK
Hezké poledne,
dneska nesvítí ani sluníčko a ani nefouká, což je naprosto skvělý počasí na dlouhou procházku. Přemýšlela jsem o ní už včera, ale nikam se mi nechtělo. Obávám se, že i teď po tý svíčkový, co budu mít k obědu, se mi taky moc s plným břichem nebude chtít obejít celou vesnici, ale aspoň na zahradu se určitě projdu :P
Chtěla bych být v takovým hezkým počasí venku s přítelem :/ Udělat si hezkej výlet. Jak mě to mrzí, že teď nemůžeme být spolu, když nemusíme do školy. Ale už jsme domluvený na příští týden, tak se máme alespoň oba na co těšit :)

O 15 minut později....
Ta svíčková byla skvělá ^^ Mamka jí umí udělat tak dobrou s kuřecím masem :) Stejně jí tak mám nejradši. Jsem ale teď tak nacpaná, uh. Odvalim se do postele, čapnu noťas a budu koukat na seriál :) Zkouknu asi jeden díl Pretty Little Liars, aby mi ta svíčková alespoň trošku slehla a pak půjdu na tu procházku. Budu se po cestě snažit Vám vyfotit něco zajímavýho jako listí, brouka, baráky, auta apod., aby to tu pořád nebylo plný mých řečiček :)

Jinak mám na dnešní večer připravený TAG o jídle, snad se bude líbit :) Myslím, že co je TAG každej ví. Kdo náhodou ne, dozví se to dneska večer u mě na blogu ;)

Snad jste měli taky tak skvělej, nebo alespoň dobrej, oběd, kterýho jste se nabaštili do syta :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama